GELİN ARABASI - Aşk Bahçesi

GELİN ARABASI

"Düşleyin gerisini bize bırakın"

Aşk Bahçesi organizasyon ekibi düğün  koşuşturmacanız  esnasında aklınızda olan olmayan bütün detayları araştırdı sizler için ve bir çok  alternatif hazırladılar.Bu titiz araştırma sonucundada Ankara'nın en profesyonel araç kiralama firması ile Aşk Bahçesi çiftleri için özel fiyat ve farklı seçenekler hazırladık  .Araçlar fotoğraf çekiminden, organizasyon bitimine kadar yanınızda olacaktır.

Aşk Bahçesi organizasyon ekibi klasik gelin arabası modellerinden sıkılan ,farklı alternatif arayışları içerisinde olan çiftlerimize birbirinden ilginç gelin arabası seçenekleri buldular.Her birine bayılacaksınız!

Klasik, Üstü Açık, Nostaljik, Eski Model, Şoförlü, Şoförsüz, vosvos,limuzin,lüks araç ...vb seçenekler mevcuttur.

Çiftler için en mükemmel tercih şoförlü gelin arabası kiralama konseptidir.Gelin arabasının yıkanması, canlı çiçeklerle isteğinize göre süslenmesi, düğün günü programına göre damat ve gelinin evinden alınması, kuaföre bırakılması hizmetin içerisindedir . Kuaförde gelinin işi bittikten sonra fotoğraf çekimine geçilir.Aşk Bahçesi 'nde gerçekleşecek olan muhteşem düğün organizasyonu sonrasında gelin arabası gelin ve damadı evine yada oteline bırakır ve ayrılır. Gelin arabasının şoförü takım elbiseli olarak hizmet verir.

Bize Ulaşın

Yaşamkent Mah. 3254. Sok. Crystal Towers No: 1 Çankaya Ankara
90 (312) 920 0 180
info@xn--akbahesi-w0a90j.com

Rezervasyon

Nerdeyiz?