Hakkımızda - Aşk Bahçesi

Aşk Bahçesi

Hakkımızda

Hakkımızda

"Düşleyin gerisini bize bırakın"

Aşk bahçesi; düğün, kına, nikah, toplantı, organizasyon gibi bir çok alanda hizmet vermek için, branşlarında profesyonel olan kişiler tarafından kurulmuş ve hizmet vermektedir.. Dürüstlük, verilen sözü tutma, liyakatli kişilere iş verme, düzen ve temizlik asla taviz vermeyeceğimiz ilkelerimizdendir.Fitness, Spa, Açık ve Kapalı havuz, gündüz çocuk bakımevi, cafeterya gibi çok alanda hizmet veren Gym Complex alanı içerisinde, havuzbaşı -kır düğünü konsepti ile Yaşamkent’te hayata yeni geçirmiş olduğumuz Aşk Bahçesi, deneyimli ,genç ,dinamik ve profesyonel ekibi ve mükemmelin ayrıntılarda saklı olduğu bilinci ile en güzel organizasyonlara imza atmaktadır.

Yaptığımız işe olan sevgi ve saygımız sonucunda sayısız mutluluğa şahit olduk. Aşk bahçesi olarak yaratıcı konseptimiz ve yeni mekanımızda, sonsuz mutluluklara şahit olmak en büyük arzumuzdur.

Kapasite:
Oturma düzeni : 500 kişi
Kokteyl düzeni : 1.000kişi
Aşk bahçesi restoran : 250 kişi
(Kapasitemiz misafirlerimiz seçeceği masa düzenine göre değişiklik gösterir)
Organizasyon alanımızın üzeri açılıp kapanabilmektedir.
 

İş ortaklarımız ile büyük bir aileyiz. Sizlere hizmet vermek için hazırız.
Gymcomplex  &  Aşk Öyküsü &   Bellisima Organizasyon &  Mustafa Demiralp Makeup &  Nevizade Kaftan &   Seraser Kaftan Biricik Organizasyon & Başak Gelinlik Sarayı

Bize Ulaşın

Yaşamkent Mah. 3254. Sok. Crystal Towers No: 1 Çankaya Ankara
90 (312) 920 0 180
info@xn--akbahesi-w0a90j.com

Rezervasyon

Nerdeyiz?